"Kāpieni 96" uzņēmums ir dibināts 1996. gadā. Kopš dibināšanas esam kļuvuši par profesionālu kompāniju, kura ir gatava īstenot klientu vēlmes un piedāvāt kvalitatīvu galaproduktu. Ilggadējā pieredze ļauj pielāgoties jaunām tendencēm un veiksmīgi tās realizēt.

Uzņēmums turpina attīstīties un celt kvalitāti jaunā līmenī. Savus izstrādājumus realizējam gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos, kā piemēram, Anglijas, Francijas, Zviedrijas un Norvēģijas.

 

Ražošanas procesā izmantotas tikai kvalitatīvas, mūsdienu prasībām atbilstošas izejvielas un materiāli, tādējādi piedāvājam klientiem drošus, augstas kvalitātes un ilglaicīgi kalpojošus produktus. Uzņēmuma darba organizācija ļauj realizēt arī katra klienta specifiskās vēlmes.

PAR UZŅĒMUMU

SERVISS

’’Kāpieni 96’’ klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu komplektu – sākot no mērīšanas līdz gatavu izstrādājumu piegādei un uzstādīšanai objektā. Uzņēmums nodrošina garantijas servisu visas garantijas laikā. Profesionāli speciālisti sniegs atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem un palīdzēs rast vispiemērotāko risinājumu.

SAZINIETIES AR MUMS! 

Your details were sent successfully!